Nowoczesna linia biostymulatorów i nawozów tworzona, by skutecznie i szybko dostarczać roślinom składniki pokarmowe i substancje biostymulujące.

Technologia Agriker

Agriker łączy świat nauki z praktycznym rolnictwem. Czerpiąc z doświadczenia tysięcy rolników w Polsce i na świecie stale ulepsza oferowane produkty. Dzięki temu preparaty z pod szyldu AGRIKER z powodzeniem wspierają produkcję roślinną.

Testowane przez rolników

Nowoczesne formuły

Bogate składy

Szerokie zastosowanie

Wysoka przyswajalność

Łatwe przygotowanie cieczy roboczej

Najwyższej jakości składniki. Cenne aminokwasy.  Węgiel organiczny, witaminy i inne składniki o działaniu odżywczym i biostymulującym pozwalające osiągać lepsze plony i dochody.

Włączenie nawozów i biostymulatorów Agriker do programów nawożenia roślin pozwala lepiej wykorzystać ich potencjał plonotwórczy. Jakość aplikowanych w preparatach składników w połączeniu z wygodną aplikacją pozwalają korzystać z szeregu korzyści jakie dostarczysz roślinom.

Wpływają na jakość fotosyntezy i innych procesów w roślinie

Wspierają gospodarkę wodną i mineralną roślin

Pomaga osiągnąć obfitsze i lepsze plony

Podnoszą odporność na stresy biotyczne i abiotyczne

Stymulują lepsze wykorzystanie składników pokarmowych

Ograniczają presje wielu chorób

Wszechstronne możliwości

Preparaty Agriker dają ci wybór preparatów dostosowanych do każdej uprawy i sposobu w jaki chcesz je wspierać. Znajdziesz tu biostymulatory, kluczowe pierwiastki i kompleksowe formuły dostosowane do poszczególnych upraw i wyzwań.

Uprawy w gruncie

Uprawy pod osłonami

Dolistnie 

Doglebowe

Fertygacja 

Produkty Agriker